Календар

Програма на Сатиричен театър „Алеко Константинов” за месец ноември

Сезон 2016 / 2017

◊ ПРОГРАМА ЗА МЕСЕЦ НОЕМВРИ 2016

Сатиричен театър „Алеко Константинов”


02, сряда, 19:30 ч.

Арт от Ясмина Реза
Постановка – Антон Угринов
Сценография – Никола Тороманов
Музика – Калин Николов
Участват: Владимир Карамазов, Захари Бахаров, Юлиан Вергов
Гостува „3 BEARS Entertainment ltd”


03, четвъртък, 19:30 ч.

Името от Матийо Делапорт и Александър дьо Ла Пателиер
Постановка - Здравко Митков
Сценография - Петър Митев
Мапинг - Димитър Иванов
Участват: Михаил Билалов, Николай Урумов, Ана Вълчанова, Богдан Казанджиев, Ирина Първанова


04, петък, 19:30 ч.

Рейс от Станислав Стратиев
Сценична версия и постановка – Здравко Митков
Сценография – Петър Митев
Музикална среда – Мартин Каров
Участват: Тончо Токмакчиев, Александра Сърчаджиева, Мартина Вачкова, Михаил Сървански, Красимир Куцупаров, Светломир Радев, Петър Лъджев


05, събота, 19:30 ч.

На другата сутрин от Питър Куилтър
Постановка – Красимир Ранков
Режисура – Веселин Ранков
Сценография – Николай Николов
Хореография – Маргарита Будинова
Участват: Александра Сърчаджиева, Явор Борисов, Нона Йотова, Красимир Ранков, Александра Иванова, Петя Димитрова


07, понеделник, 19:30 ч.

Изневери в повече от Артур Нюфийлд
Гостува ОДТ „Боян Дановски” – Перник


09, сряда, 19:30 ч.

Забранено за смях
Гост – Драматичен театър - Търговище


10, четвъртък, 19:30 ч.

Арт от Ясмина Реза
Постановка – Антон Угринов
Сценография – Никола Тороманов
Музика – Калин Николов
Участват: Владимир Карамазов, Захари Бахаров, Юлиан Вергов
Гостува „3 BEARS Entertainment ltd”


11, петък, 19:30 ч.

Bella Donna от Щефан Фьогел
Режисьорски екип – OFFENSICHT Щефан Флеминг / Борислав Петранов
Сценография – Петър Митев
Участват: Нона Йотова, Роберт Янакиев, Кирил Ефремов, Милена Аврамова, Михаил Сървански, Красимир Куцупаров


12, събота, 11:30 ч.

Шумът на върбите по Кенет Греъм
    Адаптация – Алън Бенет
Постановка – Здравко Митков
Композитор и музикален педагог – Данко Йорданов
Декор и костюми – Васил Рокоманов и Силва Бъчварова
Пластична картина – Петя Попова
Участват: Пламен Великов, Светломир Радев, Михаил Сървански, Явор Борисов, Мартин Каров, Йорданка Стефанова, Кирил Ефремов, Пламен Сираков, Рада Кайрякова, Нона Йотова, Александра Сърчаджиева и студентите от НАТФИЗ: Бояна Авджиева, Мирела Карабанчева, Поля Йорданова, Стефан Петров, Давид Крумов, Антоан Петров


12, събота, 19:30 ч.

Столетие мое от Мишел Лоранс
Постановка – Владимир Петков
Декор – Петър Митев
Костюми – Анна Пелтекова
Музика – Мартин Каров
Пластика – Татяна Соколова
Участват: Стоянка Мутафова, Йорданка Стефанова, Росица Александрова, Полин Лалова, Тодор Беров


13, неделя, 19:30 ч.

Името от Матийо Делапорт и Александър дьо Ла Пателиер
Постановка - Здравко Митков
Сценография - Петър Митев
Мапинг - Димитър Иванов
Участват: Михаил Билалов, Николай Урумов, Ана Вълчанова, Богдан Казанджиев, Ирина Първанова


14, понеделник, 19:30 ч.

Вечеря за тъпаци от Франсис Вебер
Постановка – Иржи Менцел
Декор – Чайка Петрушева
Костюми – Петя Стойкова
Участват: Христо Гърбов, Иван Бърнев, Ана Вълчанова, Йорданка Стефанова / Жанет Йовчева, Веселин Ранков, Калин Сърменов


16, сряда, 19:30 ч.

Деветият ден от Венци Кулев
Гостува ДКТ – Пазарджик


18, петък, 19:30 ч.

Волпоне от Бен Джонсън
Сценична версия, постановка и музикална среда – Здравко Митков
Сценография – Невяна Кавалджиева и Лилия Бабунова
Участват: Георги Мамалев, Димитър Живков, Мартин Каров, Стефан Щерев-Чечо, Антон Радичев, Нона Йотова, Рада Кайрякова, Михаил Сървански, Добрина Гецова, Кирил Ефремов


19, събота, НОЩ НА ТЕАТРИТЕ

Злополучно криминале от Хенри Луис, Джонатан Сейър и Хенри Шийлдс
Постановка – Пламен Марков
Сценография – Мира Каланова
Сценична акробатика – Камен Иванов
Участват: Йорданка Стефанова, Михаил Сървански, Пламен Великов, Богдан Казанджиев, Мартин Каров, Константин Икономов, Кирил Бояджиев, Стефан Щерев-Чечо, Димитър Живков, Полин Лалова, Тодор Близнаков, Явор Борисов


20, неделя, 19:30 ч.

Лъжци по неволя от Антъни Нийлсън - ПРЕДПРЕМИЕРА
 Постановка – Здравко Митков
 Сценография – Петър Митев
Участват: Николай Урумов, Михаил Сървански, Мария Статулова, Маргарита Хлебарова, Красимир Куцупаров, Кирил Бояджиев, Александра Сърчаджиева


21, понеделник, 19:30 ч.

Лъжци по неволя от Антъни Нийлсън – ПРЕМИЕРА
 Постановка – Здравко Митков
 Сценография – Петър Митев
Участват: Николай Урумов, Михаил Сървански, Мария Статулова, Маргарита Хлебарова, Красимир Куцупаров, Кирил Бояджиев, Александра Сърчаджиева


23, сряда, 19:30 ч.

Името от Матийо Делапорт и Александър дьо Ла Пателиер
Постановка - Здравко Митков
Сценография - Петър Митев
Мапинг - Димитър Иванов
Участват: Михаил Билалов, Николай Урумов, Ана Вълчанова, Богдан Казанджиев, Ирина Първанова


26, събота, 11:30 ч.

Новите дрехи на краля
Драматизация на Евгений Шварц по приказки на Ханс Кристиан Андерсен
Постановка – Бисерка Колевска
Сценография – Свила Величкова
Музика – Петър Цанков
Хореография – Зорница Петрова
Сценичен бой – Емил Видев
Участват: Полин Лалова, Йорданка Стефанова, Ирина Първанова, Димитър Живков, Михаил Сървански, Пламен Великов, Светломир Радев, Мартин Каров, Константин Икономов


26, събота, 15:00 ч.

Спанак с картофи от Золтан Егреши
Постановка – Богдан Петканин
Сценография – Петьо Начев
Участват: Владимир Карамазов, Захари Бахаров, Юлиан Вергов
Съвместна продукция с Продуцентска къща „Артишок”


27, неделя, 15:00 ч.

Спанак с картофи от Золтан Егреши
Постановка – Богдан Петканин
Сценография – Петьо Начев
Участват: Владимир Карамазов, Захари Бахаров, Юлиан Вергов
Съвместна продукция с Продуцентска къща „Артишок”


28, понеделник, 19:30 ч.

Лъжци по неволя от Антъни Нийлсън
Постановка – Здравко Митков
Сценография – Петър Митев
 Участват: Николай Урумов, Михаил Сървански, Мария Статулова, Маргарита Хлебарова, Красимир Куцупаров, Кирил Бояджиев, Александра Сърчаджиева


30, сряда, 19:30 ч.

Скакалци от Ст. Л. Костов
Постановка – Богдан Петканин
Декор – Петьо Начев
Костюми – Елица Георгиева
Участват: Христо Гърбов, Христина Апостолова, Десислава Бакърджиева, Ненчо Илчев, Любомир Нейков, Албена Павлова, Стоянка Мутафова, Маргарита Хлебарова, Васил Драганов, Август Попов, Петьо Петков-Шайбата


Камерна зала „Методи Андонов”

04, петък, 19:30 ч.

Тиква! от Александър Урумов
Постановка – Димитър Стефанов
Сценография – Димитър Димитров
Композитор – Михаил Шишков
Моноспектакъл на Димитър Живков


07, понеделник, 19:30 ч.

Странната двойка от Нийл Саймън
Превод и постановка - Андрей Аврамов
Сценография - Невена Белева
Участват Светломир Радев, Константин Икономов, Мартин Каров, Богдан Казанджиев, Явор Борисов, Милена Аврамова, Ирина Първанова


10, четвъртък, 19:30 ч.

Танго за теб от Виктор Лану
Постановка – Владимир Петков
Сценография – Чайка Петрушева
Участват: Йоанна Попова, Янина Кашева, Мартин Каров, Тодор Близнаков


12, събота, 19:30 ч.
 
Бурунданга от Жорди Галсеран
Постановка – Петър Денчев
Сценография – Теодора Лазарова
Участват: Александра Сърчаджиева, Надя Стефанова, Петър Лъджев, Пламен Великов, Тодор Близнаков


14, понеделник, 19:30 ч.

Странната двойка от Нийл Саймън
Превод и постановка - Андрей Аврамов
Сценография - Невена Белева
Участват Светломир Радев, Константин Икономов, Мартин Каров, Богдан Казанджиев, Явор Борисов, Милена Аврамова, Ирина Първанова


16, сряда, 19:30 ч.
 
Случайна среща от Ерик Чапъл
Постановка – Бойко Илиев
Сценография – Нина Пашова
Участват: Албена Павлова, Райна Кайрякова, Кирил Ефремов, Кирил Бояджиев


17, четвъртък,  19:30 ч. 

Джина и Фидел
Автор и постановка – Жолт Пожгаи
Сценография – Лилия Бабунова
Участват: Нона Йотова и Кирил Ефремов


19, събота, 21:00 ч. НОЩ НА ТЕАТРИТЕ

Прах в очите от Дьорд Шпиро
Постановка – Владлен Александров
Сценография – Петьо Начев
Участват: Росица Александрова и Николай Урумов


23, сряда, 19:30 ч.

Тиква! от Александър Урумов
Постановка – Димитър Стефанов
Сценография – Димитър Димитров
Композитор – Михаил Шишков
Моноспектакъл на Димитър Живков


24, четвъртък, 19:30 ч.

Случайна среща от Ерик Чапъл
Постановка – Бойко Илиев
Сценография – Нина Пашова
Участват: Албена Павлова, Рада Кайрякова, Кирил Ефремов, Кирил Бояджиев


26, събота, 19:30 ч.

Странната двойка от Нийл Саймън
Превод и постановка - Андрей Аврамов
Сценография - Невена Белева
Участват: Светломир Радев, Константин Икономов, Мартин Каров, Богдан Казанджиев, Явор Борисов, Милена Аврамова, Ирина Първанова


27, неделя, 19:30 ч.

Хамелин от Хуан Майорга - ПРЕДПРЕМИЕРА
Превод - Нева Мичева
Постановка - Александра Петрова
Сценография - Десислава Банкова
Участват: Димитър Захариев, Павел Иванов, Надя Керанова, Мартин Христов, Иван Станчев, Калин Пачеръзки


28, понеделник, 19:30 ч.

Хамелин от Хуан Майорга – ПРЕМИЕРА
Превод - Нева Мичева
Постановка - Александра Петрова
Сценография - Десислава Банкова
Участват: Димитър Захариев, Павел Иванов, Надя Керанова, Мартин Христов, Иван Станчев, Калин Пачеръзки




Автор: Сатиричен театър "Алеко Константинов"
09.11.2016 г. 17:25
Посетено: 2150
Линк към публикацията:
https://kulturni-novini.info/sections/12/news/24553-programa-na-satirichen-teatar-aleko-konstantinov-za-mesets-noemvri