Календар

Програма на Театър 199 "Валентин Стойчев" за месец май 2016 г.

Сезон 2015/2016

Програма на Театър 199 "Валентин Стойчев" за месец май 2016 г.


◊ ПРОГРАМА МАЙ 2016

Представления за възрастни - начало 19:30 часа

2 май, понеделник

Театър, любов моя! от Валери Петров
режисьор - Касиел Ноа Ашер
с участието на: Касиел Ноа Ашер, Красимира Кузманова, Лилия Маравиля и Стефка Янорова


3 май, вторник

Вересии - авторски спектакъл
режисьор - Бойко Богданов
с участието на: Мария Сапунджиева, Тончо Токмакчиев и Христо Андреев


4 май, сряда

Рибарят и неговата душа по Оскар Уайлд
режисьор - Мариус Куркински
с участието на: Владимир Карамазов, Ана Пападопулу, Радена Вълканова и Велислав Павлов


5 май, четвъртък

Вечерен акт по А. П. Чехов
режисьор - Съни Сънински
с участието на: Мария Сапунджиева, Съни Сънински и Георги Спасов


7 май, събота

Госпожица Юлия от Огуст Стриндберг
режисьор - Йосиф Сърчаджиев
с участието на: Йоана Буковска-Давидова, Калин Врачански и Мира Върбанова


8 май, неделя

Хората от Oз от Яна Борисова
режисьор - Галин Стоев
с участието на: Цветана Манева, Атанас Атанасов, Стефан Вълдобрев, Вежен Велчовски и Радена Вълканова


9 май, понеделник

Самотният запад от Мартин Макдона
режисьор - Владимир Люцканов
с участието на: Ивайло Христов, Малин Кръстев, Николай Луканов и Мила Люцканова


10 май, вторник

Сарабанда от Ингмар Бергман
режисьор - Иван Урумов
с участието на: Валентин Ганев, Стефка Янорова, Малин Кръстев и Елена Телбис


11 май, сряда

Заешка дупка от Дейвид Линдзи - Абер
режисьор - Ивайло Христов
с участието на: Кристина Янева, Елена Телбис, Валери Йорданов, Меглена Караламбова и Марио Топалов


12 май, четвъртък

Госпожа Клайн от Никълъс Райт
режисьор - Стилиян Петков
с участието на: Илка Зафирова, Ирини Жамбонас и Василена Атанасова


13 май, петък

Дневникът на един луд по Н. В. Гогол 
режисьор - Нина Димитрова
с участието на Стелиан Радев


14 май, събота

Шинел по Гогол
режисьор - Нина Димитрова
с участието на: Нина Димитрова и Стелиан Радев


15 май, неделя

Симулатор за чифтосване от Джоузеф Скримшоу
режисьор - Пламен Панев
с участието на: Йоана Буковска, Герасим Георгиев-Геро и Георги Спасов


16 май, понеделник

Отворена брачна двойка от Дарио Фо и Франка Раме
режисьор - Мариус Куркински
с участието на: Рени Врангова, Веселин Анчев и Константин Икономов


17 май, вторник

Пухеният от Мартин Макдона
режисьор - Явор Гърдев
с участието на: Пенко Господинов, Михаил Мутафов, Стоян Радев, Никола Мутафов и Иоана-Микаела Димитрова


18 май, сряда

Duende по Лорка, Румяна Апостолова и др. 
режисьор - Съни Сънински
с участието на Татяна Лолова


19 май, четвъртък

Малка пиеса за детска стая от Яна Борисова
режисьор - Галин Стоев,
с участието на: Снежина Петрова, Радена Вълканова, Стефан Вълдобрев, Вежен Велчовски и Стилиян Стоянов


21 май, събота

Времето е спряло от Доналд Маргулис 
(премиера)
режисьор - Ивайло Христов
с участието на: Кристина Янева, Пенко Господинов, Пламен Сираков и Даниела Стамова


22 май, неделя

Госпожица Юлия от Огуст Стриндберг
режисьор - Йосиф Сърчаджиев
с участието на: Йоана Буковска-Давидова, Калин Врачански и Мира Върбанова


23 май, понеделник

Времето е спряло от Доналд Маргулис 
режисьор - Ивайло Христов
с участието на: Кристина Янева, Пенко Господинов, Пламен Сираков и Даниела Стамова


25 май, сряда

Уилям Шекспир - пълни съчинения от Джес Адам Даниел
режисьор - Съни Сънински
с участието на: Петър Калчев, Съни Сънински и Георги Спасов


26 май, четвъртък

Приятнострашно от Яна Борисова
режисьор - Галин Стоев
с участието на: Снежина Петрова, Радена Вълканова, Стефан Вълдобрев, Вежен Велчовски и Владимир Пенев


27 май, петък

Червено от Джон Лоугън 
режисьор - Владлен Александров
с участието на: Георги Кадурин и Иван Юруков


28 май, събота

Разбиване от Нийл Лабют
режисьор - Стайко Мурджев
с участието на: Христо Петков, Луиза Григорова, Дамян Тенев, Анастасия Лютова и Стелиян Николов


29 май, неделя

Колекционерката от Радослав Чичев
режисьор - Катя Петрова
с участието на Мая Бежанска


30 май, понеделник

Старицата oт Калкута от Ханох Левин   
режисьор - Явор Гърдев
с участието на: Снежина Петрова, Лилия Гелева, Захари Бахаров, Малин Кръстев


31 май, вторник

Сарабанда от Ингмар Бергман
режисьор - Иван Урумов
с участието на: Валентин Ганев, Стефка Янорова, Малин Кръстев и Елена Телбис


Дневни представления - начало 15:00 часа

15 май, неделя

Каквото направи дядо... по Х. К. Андерсен
по идея на Театър "Кредо"
с участието на: Нина Димитрова и Димитър Несторов


22 май, неделя

Брудершафт от Анатолий Крим
режисьор - Асен Шопов
с участието на: Васил Михайлов и Стефка Янорова


24 май, вторник

Чинечита от Тиери Дебру 
(благотворително представление за учители-ветерани)
режисьор - Емил Бонев
с участието на: Стефан Мавродиев, Виктория Колева и Милко Йовчев


Фестивали и турнета

4 май, сряда

Симулатор за чифтосване
с. Антон, Читалище "Христо Ботев"


11 май, сряда

Театър, любов моя! 
МФ "Друмеви театрални празници - Нова българска драма" - Шумен
ДКТ - камерна сцена


14 май, събота

Театър, любов моя!
МТФ "Тара-ра-бумбия" - Благоевград
ДТ "Н. Вапцаров"


16 май, понеделник

Червено
МТФ "Тара-ра-бумбия" - Благоевград
ДТ "Н. Вапцаров"


17 май, вторник

Колекционерката
МФ на спектаклите с един актьор "BGMOT" - Габрово
КТ


19 май, четвъртък

Дневникът на един луд
НФМТФ - Враца 2016
ДКТ - голяма сцена


20 май, петък

Театър, любов моя!
НФМТФ - Враца 2016
ДКТ - голяма сцена


Автор: Театър 199 "Валентин Стойчев"
04.05.2016 г. 14:16
Посетено: 550
Линк към публикацията:
https://kulturni-novini.info/sections/12/news/23489-programa-na-teatar-199-valentin-stoychev-za-mesets-may-2016-g