Календар

Програма на Театър 199 "Валентин Стойчев" за месец април 2016 г.

Сезон 2015/2016

Програма на Театър 199 "Валентин Стойчев" за месец април 2016 г.


◊ ПРОГРАМА АПРИЛ 2016 Г.

Представления за възрастни - начало 19:30 часа

1 април, петък
Старицата oт Калкута от Ханох Левин   
режисьор - Явор Гърдев
с участието на: Снежина Петрова, Лилия Гелева, Захари Бахаров, Малин Кръстев

2 април, събота
Уилям Шекспир - пълни съчинения от Джес Адам Даниел
режисьор - Съни Сънински
с участието на: Петър Калчев, Съни Сънински и Георги Спасов

3 април, неделя
Госпожица Юлия от Огуст Стриндберг
режисьор - Йосиф Сърчаджиев
с участието на: Йоана Буковска - Давидова, Калин Врачански и Мира Върбанова

4 април, понеделник
Приятнострашно от Яна Борисова
режисьор - Галин Стоев
с участието на: Снежина Петрова, Радена Вълканова, Стефан Вълдобрев, Вежен Велчовски и Владимир Пенев

5 април, вторник
Сарабанда от Ингмар Бергман
режисьор - Иван Урумов
с участието на: Валентин Ганев, Стефка Янорова, Малин Кръстев и Елена Телбис 

6 април, сряда
Вересии - авторски спектакъл
режисьор - Бойко Богданов
с участието на: Мария Сапунджиева, Тончо Токмакчиев и Христо Андреев

7 април, четвъртък
Дуети от Питър Куилтър
режисьор - Владимир Люцканов
с участието на: Силвия Лулчева и Владимир Пенев

8 април, петък
Чинечита от Тиери Дебру 
режисьор - Емил Бонев
с участието на: Стефан Мавродиев, Виктория Колева и Милко Йовчев

9 април, събота
Брудершафт от Анатолий Крим
режисьор - Асен Шопов
с участието на: Васил Михайлов и Стефка Янорова

10 април, неделя
Самотният Запад от Мартин Макдона
режисьор - Владимир Люцканов
с участието на: Ивайло Христов, Малин Кръстев, Николай Луканов и Мила Люцканова

11 април, понеделник
Театър, любов моя! от Валери Петров
режисьор - Касиел Ноа Ашер
с участието на: Касиел Ноа Ашер, Красимира Кузманова, Лилия Маравиля и Стефка Янорова
          
12 април, вторник
Великият момент на Кьоних от Ян Нойман
режисьор - Василена Радева
с участието на: Йорданка Стефанова, Деница Даринова, Пенко Господинов, Росен Белов и Петър Мелтев

13 април, сряда
Гарванът от Калина Попянева
режисьор - Бина Харалампиева
с участието на: Калин Врачански и Теодора Духовникова

14 април, четвъртък
Шинел по Гогол
режисьор - Нина Димитрова
с участието на: Нина Димитрова и Стелиан Радев

15 април, петък
Госпожа Клайн от Никълъс Райт
режисьор - Стилиян Петков
с участието на: Илка Зафирова, Ирини Жамбонас и Василена Атанасова

16 април, събота
Симулатор за чифтосване от Джоузеф Скримшоу
режисьор - Пламен Панев
с участието на: Йоана Буковска, Герасим Георгиев - Геро и Георги Спасов

17 април, неделя
Хората от Oз от Яна Борисова
режисьор - Галин Стоев
с участието на: Цветана Манева, Атанас Атанасов, Стефан Вълдобрев, Вежен Велчовски и Радена Вълканова

18 април, понеделник
Рибарят и неговата душа по Оскар Уайлд
режисьор - Мариус Куркински
с участието на: Владимир Карамазов, Ана Пападопулу, Радена Вълканова и Велислав Павлов

19 април, вторник
Сарабанда от Ингмар Бергман
режисьор - Иван Урумов
с участието на: Валентин Ганев, Стефка Янорова, Малин Кръстев и Елена Телбис

20 април, сряда
Отворена брачна двойка от Дарио Фо и Франка Раме
режисьор - Мариус Куркински
с участието на: Рени Врангова, Веселин Анчев и Константин Икономов

21 април, четвъртък
Duende по Лорка, Румяна Апостолова и др. 
режисьор - Съни Сънински
с участието на Татяна Лолова

22 април, петък
Старицата oт Калкута от Ханох Левин   
режисьор - Явор Гърдев
с участието на: Снежина Петрова, Лилия Гелева, Захари Бахаров, Малин Кръстев

23 април, събота
Дневникът на един луд по Н. В. Гогол 
режисьор - Нина Димитрова
с участието на Стелиан Радев

25 април, понеделник
Късмет по дяволите по Джак Керуак и Чарлз Буковски
режисьор - Иван Урумов
с участието на: Георги Кадурин, Пламен Сираков, Мариана Миланова и Андрей Велков

26 април, вторник
Госпожица Юлия от Огуст Стриндберг 
режисьор - Йосиф Сърчаджиев
с участието на: Йоана Буковска - Давидова, Калин Врачански и Мира Върбанова

27 април, сряда
Червено от Джон Лоугън 
режисьор - Владлен Александров
с участието на: Георги Кадурин и Иван Юруков

28 април, четвъртък
Син портокал от Джо Пенхол
режисьор - Съни Сънински
с участието на: Стефан Вълдобрев, Стоян Алексиев и Николай Върбанов

29 април, петък
Заешка дупка от Дейвид Линдзи - Абер
режисьор - Ивайло Христов
с участието на: Кристина Янева, Елена Телбис, Валери Йорданов, Меглена Караламбова и Марио Топалов
                          

Дневни представления - начало 15:00 часа

10 април, неделя
Малка пиеса за детска стая от Яна Борисова
режисьор - Галин Стоев
с участието на: Снежина Петрова, Радена Вълканова, Стефан Вълдобрев, Вежен Велчовски и Иван Петков

17 април, неделя
Вечерен акт по А. П. Чехов
режисьор - Съни Сънински
с участието на: Мария Сапунджиева, Съни Сънински и Георги Спасов


Представления за деца - начало 11:30 часа

2 април, събота
Трите прасенца по английска приказка

3 април, неделя 
Червената шапчица по Шарл Перо
    
9 април, събота
Задави се меца по Ран Босилек
гостува ДКТ- Стара Загора

10 април, неделя 
Който не работи, не трябва да яде по българска народна приказка
гостува ДКТ - Стара Загора

16 април, събота 
Една история с две мишки по Х. К. Андерсен

17 април, неделя
Сливи за смет по българска народна приказка

23 април, събота
Барон Мюнхаузен по Рудолф Распе


Автор: Театър 199 "Валентин Стойчев"
29.03.2016 г. 13:56
Посетено: 552
Етикети: програма, Театър 199, април 2016
Линк към публикацията:
https://kulturni-novini.info/sections/12/news/23212-programa-na-teatar-199-valentin-stoychev-za-mesets-april-2016-g