Календар

Програма на Театър 199 "Валентин Стойчев" за месец март 2016 г.

Сезон 2015 / 2016

Програма на Театър 199 "Валентин Стойчев" за месец март 2016 г.


◊ ПРОГРАМА МАРТ 2016

Представления за възрастни - начало 19:30 часа

1 март, вторник
Самотният Запад от Мартин Макдона,
режисьор - Владимитр Люцканов
с участието на: Ивайло Христов, Малин Кръстев, Николай Луканов и Мила Люцканова

2 март, сряда
Дуети от Питър Куилтър,
режисьор - Владимир Люцканов
с участието на: Силвия Лулчева и Владимир Пенев

5 март, събота
Сарабанда от Ингмар Бергман,
режисьор - Иван Урумов
с участието на: Валентин Ганев, Стефка Янорова, Малин Кръстев и Елена Телбис

7 март, понеделник
Театър, любов моя! от Валери Петров,
режисьор - Касиел Ноа Ашер
с участието на: Касиел Ноа Ашер, Красимира Кузманова, Лилия Маравиля и Стефка Янорова
          
9 март, сряда
Старицата oт Калкута от Ханох Левин,  
режисьор - Явор Гърдев
с участието на: Снежина Петрова, Лилия Гелева, Захари Бахаров, Малин Кръстев
                             
10 март, четвъртък
Разбиване от Нийл Лабют,
режисьор - Стайко Мурджев
с участието на: Луиза Григорова, Анастасия Лютова, Христо Петков, Дамян Тенев и Стелиян Николов

11 март, петък
Госпожица Юлия от Огуст Стриндберг
премиера
режисьор - Йосиф Сърчаджиев
с участието на: Йоана Буковска - Давидова, Калин Врачански и Мира Върбанова

12 март, събота
Duende по Лорка, Румяна Апостолова и др.,
режисьор - Съни Сънински
с участието на Татяна Лолова

13 март, неделя
Чинечита от Тиери Дебру,
режисьор - Емил Бонев
с участието на: Стефан Мавродиев, Виктория Колева и Милко Йовчев

14 март, понеделник
Госпожа Клайн от Никълъс Райт,
режисьор - Стилиян Петков
с участието на: Илка Зафирова, Ирини Жамбонас и Василена Атанасова

15 март, вторник
Симулатор за чифтосване от Джоузеф Скримшоу,
режисьор - Пламен Панев
с участието на: Йоана Буковска, Герасим Георгиев - Геро и Георги Спасов

16 март, сряда
Госпожица Юлия от Огуст Стриндберг,
режисьор - Йосиф Сърчаджиев
с участието на: Йоана Буковска - Давидова, Калин Врачански и Мира Върбанова

17 март, четвъртък
Приятнострашно от Яна Борисова
режисьор - Галин Стоев
с участието на: Снежина Петрова, Радена Вълканова, Стефан Вълдобрев, Вежен Велчовски и Владимир Пенев

18 март, петък
Старицата oт Калкута от Ханох Левин,
режисьор - Явор Гърдев
с участието на: Снежина Петрова, Лилия Гелева, Захари Бахаров и Малин Кръстев

19 март, събота
Дневникът на един луд по Н. В. Гогол,
режисьор - Нина Димитрова
с участието на Стелиан Радев

20 март, неделя
Сарабанда от Ингмар Бергман,
режисьор - Иван Урумов
с участието на: Валентин Ганев, Стефка Янорова, Малин Кръстев и Елена Телбис

21 март, понеделник
Червено от Джон Лоугън,
режисьор - Владлен Александров
с участието на: Георги Кадурин и Иван Юруков

22 март, вторник
Брудершафт от Анатолий Крим,
режисьор - Асен Шопов
с участието на: Васил Михайлов и Стефка Янорова

23 март, сряда
Заешка дупка от Дейвид Линдзи - Абер
режисьор - Ивайло Христов
с участието на: Кристина Янева, Елена Телбис, Валери Йорданов, Меглена Караламбова и Марио Топалов

24 март, четвъртък
Рибарят и неговата душа по Оскар Уайлд
200-тно юбилейно представление
режисьор - Мариус Куркински
с участието на: Владимир Карамазов, Ана Пападопулу, Радена Вълканова и Велислав Павлов

25 март, петък
Театър, любов моя! от Валери Петров,
режисьор Касиел Ноа Ашер
с участието на: Касиел Ноа Ашер, Красимира Кузманова, Лилия Маравиля и Стефка Янорова

26 март, събота
Късмет по дяволите от Джак Керуак и Чарлз Буковски,
режисьор - Иван Урумов
с участието на: Георги Кадурин, Пламен Сираков, Мариана Миланова и Андрей Велков

27 март, неделя
Duende по Лорка, Румяна Апостолова и др.,
режисьор - Съни Сънински
с участието на Татяна Лолова

28 март, понеделник
Вечерен акт по А. П. Чехов,
режисьор - Съни Сънински
с участието на: Мария Сапунджиева, Съни Сънински и Георги Спасов

29 март, вторник
Пухеният от Мартин Макдона
режисьор - Явор Гърдев
с участието на: Пенко Господинов, Михаил Мутафов, Стоян Радев, Никола Мутафов и Иоанна-Микаела Димитрова

30 март, сряда
Каквото направи дядо... по Х. К. Андерсен
режисьор - Нина Димитрова
с участието на: Нина Димитрова и Димитр Несторов

31 март, четвъртък
Хората от Oз от Яна Борисова
режисьор - Галин Стоев
с участието на: Цветана Манева, Атанас Атанасов, Стефан Вълдобрев, Вежен Велчовски и Радена Вълканова


Дневни представления - начало 15:00 часа


13 март, неделя
Уилям Шекспир - пълни съчинения от Джес Адам Даниел
режисьор - Съни Сънински
с участието на: Петър Калчев, Съни Сънински и Георги Спасов

27 март, неделя
Отворена брачна двойка от Дарио Фо и Франка Раме
режисьор - Мариус Куркински
с участието на: Рени Врангова, Веселин Анчев и Константин Икономов


Представления за деца - начало 11:30 часа

5 март, събота
Храбрият шивач по Братя Грим

6 март, неделя
Една история с две мишки по Х. К. Андерсен
   
12 март, събота
Барон Мюнхаузен по Рудолф Распе

13 март, неделя
Котаракът с чизми по Шарл Перо

19 март, събота
Трите прасенца по английска народна приказка

20 март, неделя
Слончето с розовите уши по Ръдиард Киплинг

26 март, събота
Грозното патенце по Х. К. Андерсен

27 март, неделя
Червената шапчица по Шарл Перо


Автор: Театър 199 "Валентин Стойчев"
06.03.2016 г. 13:32
Посетено: 883
Етикети: театър, програма, Театър 199, март 2016 г.
Линк към публикацията:
https://kulturni-novini.info/sections/12/news/23034-programa-na-teatar-199-valentin-stoychev-za-mesets-mart-2016-g