Календар

В Сатиричния театър през януари

Творчески сезон 2015 / 2016

◊ ПРОГРАМАТА ЗА МЕСЕЦ ЯНУАРИ 2016


Голяма сцена

05, вторник, 19:30 ч.

Откачена фамилия по Рей Куни, постановка Валентин Танев

гостува ДКТ „Иван Димов” Хасково


08, петък, 19:30 ч.

Рейс от Станислав Стратиев

Сценична версия и постановка – Здравко Митков
Сценография – Петър Митев
Музикална среда – Мартин Каров
Участват: Тончо Токмакчиев, Александра Сърчаджиева, Мартина Вачкова, Михаил Сървански, Красимир Куцупаров, Светломир Радев, Петър Лъджев


09, събота, 19:30 ч.

Операцията от Иво Сиромахов

Постановка – Борис Панкин
Декор Иван Токаджиев
Костюми Петър Митев
Музика Евгени Господинов
Фотограф Симон Варсано
Участват Мариан Бачев, Орлин Горанов, Жанет Иванова, Тони Минасян, Добрина Гецова


10, неделя, 19:30 ч.

Скакалци от Ст. Л. Костов

Постановка – Богдан Петканин
Декор – Петьо Начев
Костюми – Елица Георгиева

Участват: Христо Гърбов, Христина Апостолова, Десислава Бакърджиева, Ненчо Илчев, Любомир Нейков, Албена Павлова, Стоянка Мутафова, Маргарита Хлебарова, Васил Драганов, Август Попов, Петьо Петков - Шайбата

Съвместна продукция с “Дрийм тийм прадакшънс”

 

11, понеделник, 19:30 ч.

Вечеря за тъпаци от Франсис Вебер

Постановка – Иржи Менцел
Декор – Чайка Петрушева
Костюми – Петя Стойкова

Участват:
Христо Гърбов, Иван Бърнев, Ана Вълчанова, Жанет Йовчева/Йорданка Стефанова, Веселин Ранков, Калин Сърменов

 

13, сряда, 19:30 ч.

Скакалци от Ст. Л. Костов

Постановка – Богдан Петканин
Декор – Петьо Начев
Костюми – Елица Георгиева

Участват: Христо Гърбов, Христина Апостолова, Десислава Бакърджиева, Ненчо Илчев, Любомир Нейков, Албена Павлова, Стоянка Мутафова, Маргарита Хлебарова, Васил Драганов, Август Попов, Петьо Петков - Шайбата

Съвместна продукция с “Дрийм тийм прадакшънс”

 

15, петък, 19:30 ч.

Едно малко радио от Мая Новоселска, Теди Москов и Борислав Стоилов

Постановка – Теди Москов
Асистент-режисьор – Борислав Стоилов
Декор – Теди Москов (по Алберто Джакомети)
Сътрудници на сценографа - Ивайло Николов, Ива Гикова
Костюми – Свила Величкова
Музикална картина – Антони Дончев

Моноспектакъл на Мая Новоселска

Съвместна продукция с Продуцентска къща „Артишок”

 

16, събота, 19:30 ч.

Арт от Ясмина Реза

Постановка – Антон Угринов
Сценография – Никола Тороманов
Музика – Калин Николов
Участват: Владимир Карамазов, Захари Бахаров, Юлиан Вергов
Съвместна продукция с „3 BEARS Entertainment ltd”


17, неделя, 16:30 ч.

Спанак с картофи от Золтан Егреши 

Постановка – Богдан Петканин
Сценография – Петьо Начев
Участват: Владимир Карамазов, Захари Бахаров, Юлиан Вергов
Съвместна продукция с Продуцентска къща „Артишок” 


17, неделя, 19:30 ч.

Спанак с картофи от Золтан Егреши 

Постановка – Богдан Петканин
Сценография – Петьо Начев
Участват: Владимир Карамазов, Захари Бахаров, Юлиан Вергов
Съвместна продукция с Продуцентска къща „Артишок” 


18, понеделник, 19:30 ч.

Дакота от Жорди Галсеран

Режисьор – Владимир Пенев
Сценография – Никола Тороманов
Музика – Калин Николов
Участват: Владимир Карамазов, Захари Бахаров, Юлиан Вергов, Александра Василева

Съвместна продукция с „3 BEARS Entertainment ltd”


20, сряда, 19:30 ч.

Лека форма на тежка депресия по Станислав Стратиев

Постановка Йонко Цонев и Светослав Пеев
Сценография Елица Андреева
Композитор Юри Ступел
Движение Ива Караманчева
Фотограф Красимир Арабаджиев
Участват Светослав Пеев, Веселин Цанев, Ивайло Калоянчев, Никола Анастасов, Росица Александрова, Петко Каменов, Милена Аврамова, Мартин Каров, Константин Икономов, Красимир Куцупаров


21, четвъртък, 19:30 ч.

Рейс от Станислав Стратиев

Сценична версия и постановка – Здравко Митков
Сценография – Петър Митев
Музикална среда – Мартин Каров
Участват: Тончо Токмакчиев, Александра Сърчаджиева, Мартина Вачкова, Михаил Сървански, Красимир Куцупаров, Светломир Радев, Петър Лъджев


22, петък, 19:30ч.

Тенор под наем от Кен Лудвиг

Постановка – Венцислав Асенов
Сценография – Невяна Кавалджиева 
Асистент-сценограф – Лилия Бабунова
Композитор – Павел Васев
Вокален педагог – Мария Коровешова
Хореография – Валери Кондратцев
Участват: Пламен Великов, Полин Лалова, Стефан Щерев-Чечо, Веселин Ранков, Ана Вълчанова, Петър Лъджев, Маргарита Хлебарова, Янина Кашева


23, събота, 19:30 ч.

Убийство в експреса от Габор Гьоргеи

Постановка – Петър Денчев
Сценография – Петър Митев
Участват: Никола Анастасов, Александра Сърчаджиева, Михаил Сървански, Маргарита Хлебарова, Росица Александрова, Ивайло Калоянчев,  Кирил Бояджиев, Константин Икономов


24, неделя, 11:30 ч.

Шумът на върбите по Кенет Греъм
           
Адаптация – Алън Бенет
Постановка – Здравко Митков
Композитор и музикален педагог – Данко Йорданов
Декор и костюми – Васил Рокоманов и Силва Бъчварова
Пластична картина – Петя Попова
Участват: Пламен Великов, Светломир Радев, Михаил Сървански, Явор Борисов, Мартин Каров, Йорданка Стефанова, Кирил Ефремов, Пламен Сираков, Жанет Иванова, Нона Йотова, Александра Сърчаджиева и студентите от НАТФИЗ: Бояна Авджиева, Мирела Карабанчева, Поля Йорданова, Стефан Петров, Давид Крумов, Антоан Петров


24, неделя, 19:30 ч.

Арт от Ясмина Реза

Постановка – Антон Угринов
Сценография – Никола Тороманов
Музика – Калин Николов
Участват: Владимир Карамазов, Захари Бахаров, Юлиан Вергов

Съвместна продукция с „3 BEARS Entertainment ltd”

 

25, понеделник, 19:30 ч.

Дакота от Жорди Галсеран

Режисьор – Владимир Пенев
Сценография – Никола Тороманов
Музика – Калин Николов
Участват: Владимир Карамазов, Захари Бахаров, Юлиан Вергов, Александра Василева

Съвместна продукция с „3 BEARS Entertainment ltd”


26, вторник, 19:30 ч.

Безумна нощ по Рей Куни, постановка Валентин Танев

Гостува ДКТ Хасково


28, четвъртък, 19:30 ч.

Столетие мое от Мишел Лоранс

Постановка – Владимир Петков
Декор – Петър Митев
Костюми – Анна Пелтекова
Музика – Мартин Каров
Пластика – Татяна Соколова

Участват: Стоянка Мутафова, Йорданка Стефанова, Росица Александрова, Полин Лалова, Тодор Беров


29, петък, 19:30 ч.

Bella Donna от Щефан Фьогел

Режисьорски екип – OFFENSICHT Щефан Флеминг / Борислав Петранов
Сценография – Петър Митев
Участват: Нона Йотова, Роберт Янакиев, Кирил Ефремов, Милена Аврамова, Михаил Сървански, Красимир Куцупаров


30, събота, 19:30 ч.

На другата сутрин от Питър Куилтър

Постановка – Красимир Ранков
Режисура – Веселин Ранков
Сценография – Николай Николов
Хореография – Маргарита Будинова
Участват: Александра Сърчаджиева, Явор Борисов, Нона Йотова, Красимир Ранков, Александра Иванова, Петя Димитрова

 

31, неделя, 11:30 ч.

Шумът на върбите по Кенет Греъм
           
Адаптация – Алън Бенет
Постановка – Здравко Митков
Композитор и музикален педагог – Данко Йорданов
Декор и костюми – Васил Рокоманов и Силва Бъчварова
Пластична картина – Петя Попова
Участват: Пламен Великов, Светломир Радев, Михаил Сървански, Явор Борисов, Мартин Каров, Йорданка Стефанова, Кирил Ефремов, Пламен Сираков, Жанет Иванова, Нона Йотова, Александра Сърчаджиева и студентите от НАТФИЗ: Бояна Авджиева, Мирела Карабанчева, Поля Йорданова, Стефан Петров, Давид Крумов, Антоан Петров

 

31, неделя, 19:30 ч.

Волпоне от Бен Джонсън

Сценична версия, постановка и музикална среда – Здравко Митков

Сценография – Невяна Кавалджиева и Лилия Бабунова

Участват: Георги Мамалев, Димитър Живков, Мартин Каров, Стефан Щерев - Чечо, Антон Радичев, Нона Йотова, Жанет Иванова, Михаил Сървански, Добрина Гецова, Кирил Ефремов


Камерна зала „Методи Андонов”

08, петък, 19:30 ч.

Случайна среща от Ерик Чапъл

Постановка – Бойко Илиев
Сценография – Нина Пашова
Участват: Албена Павлова, Кирил Ефремов, Жанет Иванова, Кирил Бояджиев


16, събота, 19:30 ч.

Бурунданга от Жорди Галсеран

Постановка – Петър Денчев
Сценография – Теодора Лазарова
Участват: Александра Сърчаджиева, Надя Стефанова, Петър Лъджев, Пламен Великов, Тодор Близнаков


18, понеделник, 19:30 ч.

Случайна среща от Ерик Чапъл

Постановка – Бойко Илиев
Сценография – Нина Пашова
Участват: Албена Павлова, Кирил Ефремов, Жанет Иванова, Кирил Бояджиев


20, сряда, 19:30 ч.

От тука започва Българиягостува ДКТ Шумен

Композиция и режисура – Неда Соколовска


22, петък, 19:30 ч.

Тиква! от Александър Урумов

Постановка – Димитър Стефанов
Сценография – Димитър Димитров
Композитор – Михаил Шишков
Моноспектакъл на Димитър Живков


24, неделя, 19:30 ч.

Прах в очите от Дьорд Шпиро

Постановка – Владлен Александров
Сценография – Петьо Начев
Участват: Росица Александрова и Николай Урумов


25, понеделник, 19:30 ч.

Танго за теб от Виктор Лану

Постановка – Владимир Петков
Сценография – Чайка Петрушева
Участват: Йоанна Попова, Янина Кашева, Мартин Каров, Тодор Близнаков

 

Автор: Сатиричен театър "Алеко Константинов"
12.12.2015 г. 18:32
Посетено: 681
Линк към публикацията:
https://kulturni-novini.info/sections/12/news/22585-v-satirichniya-teatar-prez-yanuari