Календар

В Сатиричния театър през декември

Творчески сезон 2015 / 2016

◊ ПРОГРАМАТА

Месец декември 2015

Голяма сцена

02, сряда, 19:30 ч.

Бурунданга от Жорди Галсеран

Постановка – Петър Денчев
Сценография – Теодора Лазарова
Участват: Александра Сърчаджиева, Надя Стефанова, Петър Лъджев, Пламен Великов, Тодор Близнаков


04, петък, 19:30 ч.

Живак – 100 пъти на сцена


05, събота, 19:30 ч.

Живак – 100 пъти на сцена


06, неделя, 11:30 ч.

Шумът на върбите по Кенет Греъм
           
Адаптация – Алън Бенет
Постановка – Здравко Митков
Композитор и музикален педагог – Данко Йорданов
Декор и костюми – Васил Рокоманов и Силва Бъчварова
Пластична картина – Петя Попова
Участват: Пламен Великов, Светломир Радев, Михаил Сървански, Явор Борисов, Мартин Каров, Йорданка Стефанова, Кирил Ефремов, Пламен Сираков, Жанет Иванова, Нона Йотова, Александра Сърчаджиева и студентите от НАТФИЗ: Бояна Авджиева, Мирела Карабанчева, Поля Йорданова, Стефан Петров, Давид Крумов, Антоан Петров


06, неделя, 16:00 ч.

Спанак с картофи от Золтан Егреши 

Постановка – Богдан Петканин
Сценография – Петьо Начев
Участват: Владимир Карамазов, Захари Бахаров, Юлиан Вергов
Съвместна продукция с Продуцентска къща „Артишок”


07, понеделник, 19:30 ч.

Спанак с картофи от Золтан Егреши 

Постановка – Богдан Петканин
Сценография – Петьо Начев
Участват: Владимир Карамазов, Захари Бахаров, Юлиан Вергов
Съвместна продукция с Продуцентска къща „Артишок”


09, сряда, 19:30 ч.

Рейс от Станислав Стратиев

Сценична версия и постановка – Здравко Митков
Сценография – Петър Митев
Музикална среда – Мартин Каров
Участват: Тончо Токмакчиев, Александра Сърчаджиева, Мартина Вачкова, Михаил Сървански, Красимир Куцупаров, Светломир Радев, Петър Лъджев


10, четвъртък, 19:30 ч.

Дакота от Жорди Галсеран
Режисьор – Владимир Пенев
Сценография – Никола Тороманов
Музика – Калин Николов
Участват: Владимир Карамазов, Захари Бахаров, Юлиан Вергов, Александра Василева
Съвместна продукция с „3 BEARS Entertainment ltd”

 

11, петък, 19:30 ч.

Арт от Ясмина Реза

Постановка – Антон Угринов
Сценография – Никола Тороманов
Музика – Калин Николов
Участват: Владимир Карамазов, Захари Бахаров, Юлиан Вергов
Съвместна продукция с „3 BEARS Entertainment ltd”


12, събота, 19:30 ч.

Убийство в експреса от Габор Гьоргеи

Постановка – Петър Денчев
Сценография – Петър Митев
Участват: Никола Анастасов, Александра Сърчаджиева, Михаил Сървански, Маргарита Хлебарова, Росица Александрова, Ивайло Калоянчев,  Кирил Бояджиев, Константин Икономов


13, неделя, 11:30 ч.

Шумът на върбите по Кенет Греъм
           
Адаптация – Алън Бенет
Постановка – Здравко Митков
Композитор и музикален педагог – Данко Йорданов
Декор и костюми – Васил Рокоманов и Силва Бъчварова
Пластична картина – Петя Попова
Участват: Пламен Великов, Светломир Радев, Михаил Сървански, Явор Борисов, Мартин Каров, Йорданка Стефанова, Кирил Ефремов, Пламен Сираков, Жанет Иванова, Нона Йотова, Александра Сърчаджиева и студентите от НАТФИЗ: Бояна Авджиева, Мирела Карабанчева, Поля Йорданова, Стефан Петров, Давид Крумов, Антоан Петров


13, неделя, 19:30 ч.

Рейс от Станислав Стратиев

Сценична версия и постановка – Здравко Митков
Сценография – Петър Митев
Музикална среда – Мартин Каров
Участват: Тончо Токмакчиев, Александра Сърчаджиева, Мартина Вачкова, Михаил Сървански, Красимир Куцупаров, Светломир Радев, Петър Лъджев


14, понеделник, 19:30 ч.

Титанично – гостува Милица Гладнишка


15, вторник, 19:30 ч.

Откачена фамилия – гостува ДКТ „Иван Димов” Хасково


16, сряда, 19:30 ч.

Дакота от Жорди Галсеран

Режисьор – Владимир Пенев
Сценография – Никола Тороманов
Музика – Калин Николов
Участват: Владимир Карамазов, Захари Бахаров, Юлиан Вергов, Александра Василева
Съвместна продукция с „3 BEARS Entertainment ltd”


19, събота, 19:30 ч.

Име – гостува Театър на комедията Скопие


20, неделя, 19:30 ч.

Лизистрата – гостува Театър на комедията Скопие


27, неделя, 19:30 ч.

Bella Donna от Щефан Фьогел

Режисьорски екип – OFFENSICHT Щефан Флеминг / Борислав Петранов
Сценография – Петър Митев
Участват: Нона Йотова, Роберт Янакиев, Кирил Ефремов, Милена Аврамова, Михаил Сървански, Красимир Куцупаров


28, понеделник, 19:30 ч.

Тенор под наем от Кен Лудвиг

Постановка – Венцислав Асенов
Сценография – Невяна Кавалджиева 
Асистент-сценограф – Лилия Бабунова
Композитор – Павел Васев
Вокален педагог – Мария Коровешова
Хореография – Валери Кондратцев
Участват: Пламен Великов, Полин Лалова, Стефан Щерев-Чечо, Веселин Ранков, Ана Вълчанова, Петър Лъджев, Маргарита Хлебарова, Янина Кашева


Камерна зала „Методи Андонов”

10, четвъртък, 19:30 ч.

Случайна среща от Ерик Чапъл

Постановка – Бойко Илиев
Сценография – Нина Пашова
Участват: Албена Павлова, Кирил Ефремов, Жанет Иванова, Кирил Бояджиев


11, петък, 19:30 ч.

Танго за теб от Виктор Лану

Постановка – Владимир Петков
Сценография – Чайка Петрушева
Участват: Йоанна Попова, Янина Кашева, Мартин Каров, Тодор Близнаков


16, сряда, 19:30 ч.

Тиква! от Александър Урумов

Постановка – Димитър Стефанов
Сценография – Димитър Димитров
Композитор – Михаил Шишков
Моноспектакъл на Димитър Живков


18, петък, 19:30 ч.

Случайна среща от Ерик Чапъл

Постановка – Бойко Илиев
Сценография – Нина Пашова
Участват: Албена Павлова, Кирил Ефремов, Жанет Иванова, Кирил Бояджиев

 

Автор: Сатиричен театър "Алеко Константинов"
17.11.2015 г. 14:02
Посетено: 650
Линк към публикацията:
https://kulturni-novini.info/sections/12/news/22389-v-satirichniya-teatar-prez-dekemvri